Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржиччина: відбувся велопробіг присвячений Дню Державного Прапора України

Переглядів: 543

15 - 18 серпня ц.р. на Оржиччині відбувся велопробіг присвячений Дню Державного Прапора України. Стартував велопробіг у райцентрі від селищної ради. Учасниками велопробігу є молодь району.

Провели учасників пробігу в дорогу добрим напутнім словом в.о. голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька, голова районної ради Володимир Козина, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко.

Велопробіг тривав чотири дні. Символ, який об’єднує всіх українців завітав на територію кожної сільської ради. Організаторами пробігу на територіях місцевих рад були сільські та селищні голови.

Оржиця, День Прапора, Велопробіг, Воронинці, Новооржицьке

Оржиця, День Прапора, Велопробіг, Воронинці, Новооржицьке

Оржиця, День Прапора, Велопробіг, Воронинці, Новооржицьке Оржиця, День Прапора, Велопробіг, Воронинці, Новооржицьке Оржиця, День Прапора, Велопробіг, Воронинці, Новооржицьке     

Особливо організовано заходи пройшли у Воронинцівській сільській та Новооржицькій селищній радах (голови Руслан Почома та Володимир Недбайло).

Сьогодні велопробіг фінішує у райцентрі. По закінченню Прапор України з побажаннями і розписами буде переданий до районного музею.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин