Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбувся черговий прийом громадян головою районної ради

Переглядів: 432

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Оржицького району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого районною радою графіка, 12 січня 2016 року у Зарізькій та Староіржавецькій сільських радах відбувся черговий прийом громадян головою районної ради Козиною Володимиром Івановичем.  В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальних громад, зокрема: розчищення від снігових заметів під’їзних шляхів та благоустрою доріг в цілому, харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, підвезення школярів до навчальних закладів тощо.

Окрім цього чимало громадян стурбовані тим, що при сплаті за використану електричну енергію і газ в поштових відділеннях «Укрпошти» кожного разу необґрунтовано стягуються кошти, які по суті повинні бути включені у складову тарифу відповідних платежів.

Актуальним для громади на сьогоднішній день є питання перейменування вулиць в населених пунктах відповідно до Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки."  

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, по інших надані відповідні доручення щодо їх  реалізації.  

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин