Оржицька районна рада

Підтримаємо громадські ініціативи району

Переглядів: 756

Ініціативні жителі Оржицького району підготували 4 проекти.

№81. «Село моє в красі та відпочинку», с. Воронинці, Оржицький район.

Автор проекту: Ярослав Здендяк.

Планується встановлення лавок та сміттєвих урн, літніх альтанок, огорожі, що сприятиме вихованню почуття прекрасного, любові до рідного краю, гордості за своє рідне село, зробить паркову зону комфортним та безпечним місцем для проведення дозвілля жителів Воронинцівської територіальної громади та гостей.

№97. «Здоров'я це не все, але все інше без нього нічого не варте», с. Великоселецьке, Оржицький район.

Автор проекту: Ігор Кулик.

Планується встановлення антивандального спортивного майданчика для спортивного дозвілля дітей, учнівської молоді та підвищення рівня фізичного здоров'я жителів сіл Великоселецьке та Малоселецьке. Зона спортивного дозвілля буде спонукати дітей та їх батьків, незалежно від віку, займатися спортом та силовими навантаженнями на тренажерах.

№127. «І можна бути вічно молодим…» – встановлення фотозон в парку Слави смт Оржиця Полтавської області.

Автор проекту: Аліна Храпаль.

Проект має на меті удосконалення привабливості селища, його архітектури, настрою, шляхом встановлення конструкцій – фотозон для закоханих, іменинників, випускників чи просто бажаючих сфотографуватися, започаткування нових традицій для жителів та гостей смт Оржиця.

№181. «Зробимо разом село мальовничим», с. Денисівка, Оржицький район.

Автор проекту: Сергій Сергієнко.

Реалізація ініціативи передбачає облаштування території біля пам’ятного знаку в селі Денисівка шляхом відновлення тротуарних доріжок, встановлення лавок, урн та огорожі для безпечного відпочинку жителів села.

ХТО МАЄ ПРАВО ГОЛОСУВАТИ

У голосуванні може взяти участь кожен громадянин, який зареєстрований на території Полтавської області. Одна особа може проголосувати, обравши три проекти.

ЯК ГОЛОСУВАТИ

Підтримати ініціативи можна двома шляхами:

Спосіб №1. Заповнити спеціальний бланк голосування в електронному вигляді (відеоінструкція).

Спосіб №2. Заповнити спеціальний бланк голосування у паперовому вигляді (бланк).

В Оржицькому районі пункти для голосування розташовані в Оржицькій районній раді, Оржицькій селищній раді та Лазірківській сільській раді.

Шановні оржиччани! Бюджет участі – це реальна можливість зробити життя комфортнішим не десь, а вдома. Це шанс для громади зробити свій край привабливим. Тож підтримайте земляків, взявши участь у голосуванні. Не залишайтесь осторонь позитивних змін!« повернутися до списку новин