Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради

Переглядів: 491

Головою районної ради Володимиром Козиною підписано розпорядження № 72  від 19.12.2017 року "Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання". На розгляд сесії вносяться такі питання порядку денного:

Про внесення змін до Переліків об’єктів, які фінансуються  у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік.

Про виконання Районної програми діяльності Трудового архіву на 2015-2017 роки та затвердження Районної програми діяльності Трудового архіву Оржицького району на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2017 рік”.

Про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2018 рік.

Про районний  бюджет на  2018 рік.

Про затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2018 року.

На сесію запрошені  депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури,  начальник Оржицького відділення поліції  Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області, керівники управлінь, відділів і секторів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин