Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Чутівка: «НЕ СМІТИ, СМІТТЯ УБИВАЄ ЖИТТЯ»

Переглядів: 427

8 квітня 2017  року працівники НПП «Нижньосульський» відділу екологічної освіти провели акцію «Не сміти, сміття убиває життя» у рамках Всеукраїнського екологічного свята День довкілля.

В суботнику взяли участь 25 осіб з дітьми, серед них голова села Мирославом Боговиком разом з дружиною та працівниками Чутівської сільської ради, працівники НПП «Нижньосульський», активна молодь села.

Незважаючи на прохолодну погоду, учасники заходу включилися в роботу і вже за декілька годин прибрали від пластикових й скляних пляшок, поліетилену та іншого сміття береги річки Сула. на території Полтавського науково дослідного відділення (с.Чутівка).

На жаль, протягом проведення заходу не кожен з рибалок, що знаходилися на території долучилися до прибирання сміття та з обуренням кричали: «Ми після себе приберемо, а то не ми накидали, то і прибирати його не будем». У багатьох людей не вистачає усвідомлення, що річка Сула і вся Україна загалом є нашою спільною оселею. Де б і хто не викинув сміття в неналежному місці – це він насмітив у себе вдома у своїй душі.

Загалом акція пройшла успішно і результативно. Учасники планують проводити подібні заходи і в майбутньому. А закінчилося велике прибирання частуванням шурпою.

« повернутися до списку новин