Оржицька районна рада

Плехів: ведеться робота по ліквідації наслідків африканської чуми свиней

Переглядів: 510

 На території с.Плехів та в Оржицького району ведеться робота по ліквідації наслідків африканської чуми свиней:

- оголошено територію свинотоварної ферми ФГ «Плехів-Агро» с.Плехів Оржицького району, Полтавської області осередком неблагополучного пункту щодо африканської чуми свиней та встановлено карантин з 01 вересня 2017 р.

- встановлено зону захисту. До зони захисту в радіусі 3 кілометри віднести територію с.Плехів та частину території мисливських угіддь Оржицьке ГМРП.

- встановлено зону нагляду (7 кілометрів від зовнішніх меж зони захисту) територія населених пунктів смт.Оржиця, с. Тарасівка Плехівської сільської ради, с. Онішки Онішківської сільської ради, с. Великоселецьке Селечанської сільської ради Оржицького району та с.Наріжжя і с.Матвіївка Наріжанської сільської ради, с. Старий Калкаїв Горошинської сільської ради Семенівського району).

- встановлено дезінфікуючий бар'єр на напрямку с. Плехів, Оржицького району -смт. Оржиця, Оржицького району.

- організовано підвіз води на дезинфікуючі бар’єри до с. Плехів Оржицького району.

- затверджено «План заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней в ФГ «Плехів-Агро» та недопущення поширення її на території Полтавської області».

- створено робочі групи для обліку та вилучення свинопоголів’я, яке утримується в ФГ «Плехів-Агро» с. Плехів, Оржицького району з подальшим проведенням евтаназії та спалення трупів тварин.

- визначити місце для спалення та захоронення трупів тварин ФГ «Плехів-Агро», СГВК «Плехів» та трупів свиней з підсобних господарств жителів с.Плехів після евтаназії.

- заборонено завезення, вивезення та переміщення тварин, птиці в  зоні "захисту" с.Плехів.

- заборонено у зоні «нагляду» торгівлю тваринами і продуктами тваринного походження на ринках та в інших не встановлених для цього місцях, проведення сільськогосподарських ярмарків, виставок (аукціонів) та громадських заходів, пов’язаних зі скупченням людей та тварин.

- забезпечено інформування населення району через місцеві ЗМІ про ситуацію щодо африканської чуми свиней.

- попереджено про закінчення обмежень - карантин з неблагополучного пункту буде знято через 40 днів після знищення всіх туш вимушеного забою свинопоголів’я у зоні захисту, проведення  необхідних ветеринарно-санітарних заходів i наданні висновків комісії.

Прес-служба районної ради

 « повернутися до списку новин