Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Інформація про намір зміни тарифу на вивезення рідких побутових відходів КП «Оржиця-Водоканал»

Переглядів: 109

Загальний розмір  планового тарифу на вивезення рідких побутових відходів для двох груп споживачів: бюджетні організації, інші споживачі становить – 45,72 грн за 1 м.куб з ПДВ. Структура тарифу це прямі матеріальні витрати – 12,12 грн, прямі витрати з оплати праці – 23,95 грн, витрати на внески та загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 2,03 грн, сума податку на додану вартість у собівартості тарифу становить – 7,62 грн.

Періодичність надання послуги на вивезення рідких побутових відходів – щомісячно або за потреби споживача.

Розмір діючого тарифу становить – 30,00 грн за 1 м куб з ПДВ та діє з 3 вересня 2014 року. Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості становить – 57%. Плановий економічно-обгрунтований тариф становить – 45,72 грн за 1 м куб з ПДВ. Тариф переглядається через зростання заробітної плати на 390%. Відсоток зміни тарифу становить 52,4%.

Зауваження і пропозиції приймаються за адресами: смт Оржиця, вул.Черкаська, 2а, КП «Оржиця-водоканал та смт Оржиця, вул.Центральна,24, Оржицька районна рада. Термін приймання зауважень і пропозицій: 14 календарних днів.

« повернутися до списку новин