Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Не словами, а конкретними справами

Переглядів: 853

Добро може творити кожен, варто лише захотіти і робити добрі справи від щирого серця. І світ таки не без добрих людей. Днями свою турботу та підтримку подарували  представники ТОВ фірми «Астарта-Київ» підопічним відділення стаціонарного догляду для тимчасового або постійного проживання Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (директор – Чепа М.М.), яке розташоване в с. Козаче Воронинцівської сільської ради.

За інформацією завідуючої відділенням Марти Макаренко нині у відділенні проживають 27 громадян похилого віку, оформляє документи ще один пацієнт. Всі ці люди потребують уваги та відповідного обслуговування. 

Дізнавшись про найбільш суттєві проблеми та потреби відділення ТОВ фірма «Астарта-Київ» закупила  приліжковий умивальник для обслуговування пацієнтів з захворюваннями опорно-рухового апарату, стілець для душу, махрові рушники, кулер для питної води, солодощі. Представники фірми пообіцяли й надалі не обминати  увагою заклад по догляду за одинокими непрацездатними громадянами. Підопічні та персонал відділення висловлюють щиру вдячність керівництву фірми  за доброчинність та виявлену турботу.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин