Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Майстерня національних проривів

Переглядів: 536

З ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування Полтавської області розпочала свою роботу «Майстерня національних проривів», участь у якій в складі обласної делегації взяла начальник відділу юридичного забезпечення діяльності Оржицької районної ради  Оксана Звіздай.

Навчальна програма розрахована на оволодіння комплексними навичкам за методологією та інструментами менеджменту на всіх етапах управління: розробка та впровадження стратегії, управління проектами, командою та фінансами.

Навчання проводиться за методологією Learning by doing and reflecting. Це означає, що просто вивчити теорію недостатньо, тому навчання відбувається в процесі реалізації проривних проектів на практиці. Програма розрахована на команду амбіційних управлінців, які готові за шість місяців зробити прорив у своєму місті, громаді, організації.

Перший модуль «Стратегія та розробка публічної політики» нещодавно відбувся в Києві. З  учасниками форуму ділився знаннями cпівзасновник майстерні стратегії proryv.in.ua.,  викладач стратегії та лідерства у провідних бізнес-школах Східної Європи та Азії Павло Шеремета.

Учасники проекту в ході навчання розробляли власну стратегію розвитку регіону, поділилися досвідом та планами на майбутнє.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин