Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК КОНКУРСУ «ГОРИЗОНТИ ПОЛТАВЩИНИ» - 2018!

Переглядів: 355

З 20 липня 2018 року оголошено офіційний старт конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» - 2018.

Метою даного конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам.

До участі в конкурсі запрошуються: усі охочі, які мають бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів; забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту. Проект має бути реалізований на території Полтавської області та відповідати вимогам Положення про конкурс (див. в долучених файлах) та належати одному із пріоритетних напрямів:

«Молодіжний старт-ап»;
«ІТ-технології»;
«Освіта, наука»;
«Культура»;
«Туризм»;
«Спорт, розваги, дозвілля»;
«Інфраструктура»;
«Альтернативна енергетика та енергоефективні технології»;
«Агропромислова сфера»;
«Промислове виробництво».
Участь є відкритою та безкоштовною, а конкурс передбачає два етапи.
Перший етап включає в себе збір та аналіз заявок-учасників (заповнені онлайн анкети/або направлені на електронну пошту форми), в яких попередньо сформована майбутня бізнес-ідея із створення нового або розширення діючого виробництва з метою подальшого отримання прибутку.
Для забезпечення неупередженого та прозорого відбору проектів та визначення переможців конкурсу при облдержадміністрації створено Експертний комітет з числа представників громадськості, вищих навчальних закладів, об’єднань підприємств та галузевих структурних підрозділів облдержадміністрації.
Після збору та опрацювання заявок-учасників буде відібрано проекти, ініціатори яких перейдуть до другого етапу, тобто візьмуть участь у навчальних тренінгах та консультаціях з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проектів за методикою UNIDO.
В результаті тренінгів ініціатори зможуть сформувати свої ідеї у формі відповідних бізнес-планів та подати їх до заключного етапу Конкурсу, де будуть визначені переможці.
Всі учасники другого етапу отримають сертифікати про проходження навчання, переможці конкурсу будуть урочисто нагороджені дипломами та грошовими преміями в розмірі 10 000 грн., 7000 грн., 5000 грн.
В долучених файлах Ви знайдете форми для участі,
які необхідно направити до 20 серпня 2018 року на електронну адресу
Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації
dfert@adm-pl.gov.ua або dfert.oda@gmail.com , вказавши в темі «Горизонти Полтавщини»
АБО
Заповнити ідентичну он-лайн форму для проходження, яка відкрита з 20 липня 2018 р.
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА - https://goo.gl/forms/1eTz7fPtTeWGAbTB2
ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ – 20 серпня 2018 року.
ДОВІДКОВО:
Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» проводиться в рамках цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.
В 2017 році для участі у Конкурсі було подано 42 заявки, з яких кращі увійшли до каталогу інвестиційних пропозицій, який розповсюджено серед дипломатичних представництв України за кордоном. Переможці конкурсу – ініціатори проектів були нагороджені під час Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» та отримали пам’ятні та заохочувальні нагороди. Світлана Неіленко (інвестиційний проект «Створення індустріального парку «Омельник» в Омельницькій ОТГ») - І місце (10 000 грн); Антона Шульга (інвестиційний проект «Мій зелений район») - ІІ місце (7000 грн); Наталія Магда (інвестиційний проект «Організація реконструкції птахівної ферми») – ІІІ місце (5000 грн.).
 

« повернутися до списку новин