Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбудеться сесія районної ради

Переглядів: 486

22 травня ц.р. головою районної ради Володимиром Козиною підписане розпорядження  № 26 "Про скликання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання", засідання  якої заплановано на 7 червня 2017 року. На розгляд сесії внесено такі питання: 

1. Про стан та перспективи ведення лісового господарства в районі.

2. Про внесення змін до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2017 роки.

3. Про затвердження Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються  в сім’ях з дітьми за рахунок коштів районного бюджету.  4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за перший квартал 2017 року.

5. Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на  2017 рік”.

6. Про план роботи Оржицької районної ради на друге півріччя 2017 року.  

7.  Про Звернення депутатів Оржицької районної ради Полтавської області сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка може скластися  із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну.

8.  Різне.

На сесію будуть запрошені депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури, керівники управлінь, відділів  і секторів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин