Оржицька районна рада

Свято останнього дзвоника

Переглядів: 718

Оржиця, районна рада, школа, останній дзвінокВ п’ятницю, 27 травня 2016 року, в навчальних закладах району урочисто пройшло традиційне весняне шкільне свято — «Останній дзвоник». В якості почесних гостей на урочистих заходах побували: керівництво району, депутатський корпус районної ради, сільських, селищних рад району, керівники підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств усіх форм власності, працівники трудових колективів району, інші запрошені.

Останній дзвоник продзвенів в усіх 23 навчальних закладах Оржиччини. Слід зазначити, що в цьому році стали випускниками 149 школярів, з них — 5 медалістів.
Під час останніх дзвоників в загальноосвітніх навчальних закладах району лунали численні привітання та поздоровлення від почесних гостей, дирекції навчальних закладів та педагогів. Найкращих учнів нагородили подяками та грамотами. 

В Оржиці свято останнього дзвінка розпочалося з лінійки, присвяченої 100-річчю від дня смерті І.Я. Франка, ім’я якого 90 років носить Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. З метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини біля школи було відкрито Пам’ятну дошку.

Оржиця, районна рада, школа, останній дзвіно 

Із закінченням навчального року оржицьких школярів тепло привітали голова районної ради Володимир Козина, селищний голова Олена Сидоренко,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, директор школи Олександр Кравченко. Вони побажали учням доброго відпочинку на канікулах,  педагогам - творчої наснаги, а двадцяти п’яти випускникам навчального закладу — успіхів у продовженні навчання та подальшому житті.

Оржиця, районна рада, школа, останній дзвіноОржиця, районна рада, школа, останній дзвіноОржиця, районна рада, школа, останній дзвіноОржиця, районна рада, школа, останній дзвіно

Далі відбулося, нагородження грамотами та грошовими преміями найкращих учнів школи, які захищали честь селища на шкільних олімпіадах та спортивних змаганнях, а також учителів, зусиллями яких вдалося досягти цих результатів.

Оржиця, районна рада, школа, останній дзвіноОржиця, районна рада, школа, останній дзвіно

Зі сцени лунали вірші, пісні і щирі побажання від першокласників та учнів, які закінчили початкову освіту, старшокласникам, від старшокласників – вчителям та батькам.

Традиційне запускання повітряних кульок у небо та запальні танці випускників викликали у присутніх чимало позитивних емоцій та вражень.

Оржиця, районна рада, школа, останній дзвіно

Свято промайнуло і ось уже останній шкільний дзвоник сповістив випускникам про початок нового етапу в житті. Знання, отримані від учителів і наставників, стануть джерелом подальших перемог, сприятимуть професійному вибору та активній громадській позиції і в майбутньому допоможуть примножити славну історію Оржиччини, її традиції та багату духовну спадщину.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин