Оржицька районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 397

17 жовтня ц.р. голова районної ради В.Козина провів особистий прийом громадян в Зарізькій та Староіржавецькій сільських радах.

Виборців, які цього дня прийшли на особистий прийом до очільника районної ради  хвилювали питання, що не працює проводове радіо в багатьох населених пунктах району, бувають перебо] в роботі стаціонарних телефонів.

Дані проблеми неодноразово були предметом обговорення на сесіях ради та Звернень депутатського корпусу до урядових органів (Звернення Оржицької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася із забезпечення сільського населення України послугами проводового радіомовлення та необхідність комплексного загальнодержавного вирішення проблеми), але приватний бізнес, якому належить «Укртелеком» не бажає вкладати кошти у розвиток проводового мовлення району.

Голова районної ради також обговорив з сільськими головами та депутатами місцевих рад питання перспектив бюджету 2018 року та  реалізації окремих інфраструктурних проектів на територіях сіл.

Прес-служба районної ради « повернутися до списку новин