Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

За ініціативи депутата районної ради відзначили День рибалки

Переглядів: 591

Змагання серед рибалок та розважальна програма для вболівальників були проведені 1 червня  в селі Новий Іржавець на березі місцевого ставу.

Ініціатором та організатором змагань став депутат Оржицької районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури  та спорту, директор ТДВ  Оржицький завод «Райдуга» Олександр Лантух.Зарибнення цього ставу провело зазначене підприємство.

Оржиця, Новий Іржавець, ТДВ Райдуга, депутат, відпочинок

 

У змаганнях рибалок  взяли участь близько 40 учасників з сір Оржиччини, які, за умовами конкурсу, мали рибалити лише на один гачок, в залік приймалася будь-яка виловлена риба, дозволялося використовувати підгодовування та насадку тільки природного походження .

Змагання проходили досить весело і цікаво. Суддівська колегія визначала переможців  у номінаціях «найбільший улов» та «найбільша зловлена риба», «наймолодший і найстаріший учасники».

За підсумком змагань за визначений умовами змагань час найвагоміший здобуток суддівській колегії надав Григорі Хукаленко –понад 4 кілограмів спійманої риби.. зовсім небагато поступи

вся йому Михайло Літаєв, а третім став Олександр Кривенко. Найбільшу рибу цього дня спіймав оржичанин Михайло Несен  її вага понад 800 гр.

Призи від організаторів змагань отримали наймолодший учасник Саша Линник, якому виповнилося 5 років та найповажніший за віком Іван Литвин.

Всіх гостей свята дбайливі господарі пригостили смачною рибною юшкою.

А вжде завтра більшість з них візьме участь в збиранні ранніх зернових, тож побажаємо підприємству гарного врожаю.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин