Оржицька районна рада

Герої не вмирають!

Переглядів: 571

24 лютого цього року голова районної ради Володимир Козина відвідав пересувну виставку, яка представила свої експонати в фойє Оржицької школи І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка. Проект був реалізований співробітником Національного військово-історичного музею України, головою громадської організації «Міжнародна асоціація дослідників фортифікації «Цитадель», волонтером, пошуковцем Павлом Нетьосовим.

Назва  виставки  «Блокпост пам’яті», присвячена подіям на сході країни, героям, які віддали життя за Україну, бійцям-учасникам АТО, які загинули під Іловайськом та Савур-Могилою у серпні 2014 року.

Виставку вдалось  реалізувати   завдяки  бійцям АТО, співробітникам та волонтерам Національного військово-історичного музею України – учасникам гуманітарного проекту Збройних Сил України "Евакуація 200", одним із яких є депутат Оржицької районної ради Леонід Бондар, а також рідним, які передають особисті речі загиблих для увіковічення пам’яті про героїв.

Експозицію  також відвідали в.о. голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, педагогічні працівники, учні школи та всі бажаючі представники громадськості.

Дивлячись на експонати відчуваєш сум, біль за втрачені у полум’ї війни життя, але водночас і гордість за незламний дух нашого народу,  його віру в краще майбутнє України.

Подібні виставки та проекти мають нести усвідомлення мільйонам українських людей, що є щось надзвичайно справжнє і безсмертне, те, за що наші хлопці віддають свої життя на передовій. Це усвідомлення української держави, ідейність, патріотизм, відповідальність за майбутнє. Це наша історія, це наша держава, це наш народ. І саме через подібні заходи пам'ять про сучасних Героїв України буде донесена до майбутніх поколінь.

З експонатами виставки «Блокпост пам’яті» вже ознайомилися жителі с. Вишневе,  учні Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст., далі презентацію експонатів планують провести у Новооржицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Організатори виставки висловили подяку депутату Оржицької районної ради Валентині Несен за матеріальну  підтримку в проведенні заходу. 

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин