Оржицька районна рада

Оржиччина поповнила лави ЗСУ

Переглядів: 958

Сьогодні, 20 липня, відбулися урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Ряди захисників держави поповнять наші земляки – Віктор Коломієць та Артем Шеремет з Оржиці, Денис Гомон та Дмитро Гончаренко із Золотух, Олександр Шаповаленко з Онішок, Володимир Мизюра з Чайківщини, Юрій Савка із Савинець та Дмитро Нечипоренко із Вишневого.

Зі словами вітань до новобранців звернулися голова районної ради Володимир Козина, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів у службі, незламної волі в подоланні труднощів військового буття та щасливого повернення додому. Настоятель Свято-Переображенської громади ПЦУ отець Віктор благословив призовників на новий відповідальний етап їхнього життя та окропив хлопців свяченою водою.

У своєму виступі військовий комісар Оржицького РВК Олександр Лаптєв поінформував призовників, що служба проходитиме у військових частинах, де кують дисципліну, де юнаки стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації, її сила та гордість. Він закликав новобранців бути дисциплінованими, сумлінними у навчанні, відповідальними, адже саме вони представлятимуть Оржиччину під час проходження військової служби.« повернутися до списку новин