Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Райозеро: козацький дух виховують з дитинства

Переглядів: 454

Бібліотекар Райозерської сільської бібліотеки Малина Л.І. спільно з учителем історії Райозерської ЗОШ 1-2 ст. Калиною В.І. провели урок мужності «Козаків звитягу поважаємо, єдність із минулим відчуваємо».

Розпочали захід учні 11 класу літературною композицією «Велике ім’я – захисник України», в якій прозвучали слова про мужність та відвагу сучасних воїнів, про героїчний захист наших міст і сіл від війни, про загиблих героїв Оржиччини Рябка Максима та Конопльова Андрія.

Потім бібліотекар провела мандрівку в глибину століть і розповіла про походження свята Покрови та її значення для козаків, про козацькі звичаї, Запорізьку Січ та гетьманів за часів козацтва.

Діти переглянули книжкову виставку «Научіть нас, козаченьки, славу повернути» та взяли активну участь у конкурсі – вікторині «Що ми знаємо про життя козаків»

Найзмістовнішими були відповіді Лілії П’ятецької, Віки Ярошенко, Артура Безкостенка. На закінчення організатори привітали всіх зі святом, а бібліотекар назвала учнів, котрі цього року були найактивнішими читачами бібліотеки. Це Софійка Кулик, Даша Кулик, Анжела Косенко, Ліза Петренко, Аліна Клепань.

Прес-служба Райозерської бібліотеки

« повернутися до списку новин