Оржицька районна рада

Районна рада затвердила Перелік об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Переглядів: 563

 9 серпня ц.р. дев’ятнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання прийняла рішення «Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд)».

Доповідаючи  на сесії голова районної ради О.Кражан сказала: - Відповідно до змін внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 463-р затверджений розподіл субвенції державного бюджету місцевим бюджетам.

Для Оржицького району передбачені кошти в сумі 4586 тис. грн. З метою забезпечення реалізації пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку району до вашої уваги пропонується перелік об’єктів та заходів, які планується реалізувати за рахунок коштів субвенції.

Прийняття рішення забезпечить: Залучення державних інвестицій у соціально-економічний розвиток району та практичне вирішення проблемних питань у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин