Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Визнано переможця конкурсу на зайняття вакантної посади голови Оржицької районної державної адміністрації

Переглядів: 851

Оржиччина, райдержадміністрація, голова, перспективаРозпорядження Президента України №258/2016-рп «Про оголошення конкурсу на заняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій»  Глава держави оголосив конкурс на заміщення вакантних посад 10 голів районних державних адміністрацій в різних областях України.

В переліку районних адміністрацій в яких вакантні посади голови було зазначено і Оржицьку районну державну адміністрацію.

Розпорядженням також затверджено умови конкурсу та вимоги до осіб, які претендуватимуть на зайняття посад голів районних державних адміністрацій.

Документи претенденти подавали до 4 листопада, а сам конкурс було проведено 10 листопада.

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади голови Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області переможцем визначено КРАЖАН ОЛЕНУ ПАВЛІВНУ.

В ході проведення конкурсу конкурсанти висловлювали своє бачення перспектив можливого розвитку районів при умові їх призначення.

Щоб переглянути відео співбесіди комісії з Кражан Оленою Павлівною натисніть на це посилання https://youtu.be/MlP_1h-siwI

 

 

« повернутися до списку новин