Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вересень кличе в Країну знань

Переглядів: 94

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаю всіх вас з Днем знань і початком нового навчального року.

Перед школярами відкривається нова захоплююча сторінка життя: хтось вперше сяде за парту, хтось продовжить свій шлях по довгій, але цікавій, повній відкриттів та досягнень, шкільній дорозі. Впевнений, що знання та вміння, які ви здобудете, стануть запорукою вашого щасливого та успішного життя у майбутньому.

Хвилюючим і незабутнім 1 вересня є не лише для школярів, а й для студентської молоді, яка вступила на навчання у професійно-технічні та вищі навчальні заклади. Нехай ці роки будуть наповнені для вас прекрасними враженнями, а ваші досягнення у навчанні та праці в майбутньому принесуть користь державі та прославлять рідну Оржиччину!

З усією теплотою серця надсилаю слова подяки за щоденну напружену, самовіддану працю вчителям, які щедро діляться з вихованцями своїми знаннями та життєвою мудрістю. Переконаний, що ми спільно здолаємо будь-які життєві негаразди. Бажаю Вам невичерпних творчих сил і наснаги, впевненості, нових професійних успіхів в ім’я процвітання України. У ваших руках – майбутнє держави.

Найтепліші вітання надсилаю ветеранам педагогічної ниви, чий життєвий шлях став взірцем для багатьох їхніх вихованців!

Також хочу подякувати батькам за розуміння і терпіння.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу районної ради бажаю всім вам миру, здоров’я, витримки, наснаги, творчості, справжніх відкриттів у пізнанні світу, віри та впевненості у завтрашньому дні.

                             З  повагою
                             Голова районної ради                                             Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин