Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Положення про освітній округ Оржицького району затвержено

Переглядів: 826

Оржиця, рада,освіта, мережа, оптимізація

20 липня ц.р. дев'ята позачергова сесія районної ради прийняла рішення «Про затвердження Положення про освітній округ Оржицького району».

«Округ — добровільне об’єднання у межах адміністративно-територіальних одиниць навчальних закладів системи дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти, що спрямовують свою діяльність на створення умов для здобуття громадянами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглиблене вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особистості, а також закладів культури, фізичної культури і спорту, підприємств і громадських організацій (далі — суб’єкти округу).

Один чи кілька навчальних закладів у разі потреби можуть виконувати функції опорних закладів (далі — опорний заклад). Округ може функціонувати і без опорних закладів», говориться в постанові  Кабінету Міністрів України  від 27 серпня 2010 року № 777 „Про затвердження Положення про освітній округ”.

Рішенням затверджено положення про освітній округ  Оржицького району, умови проведення районного конкурсу на кращий проект опорної школи, склад конкурсної комісії на визначення опорного закладу.

Рішення прийнято з метою «Створення умов для здобуття загальної середньої освіти, забезпечення всебічного розвитку особи, зміцнення матеріально-технічної бази, впровадження інноваційних технологій», говориться у пояснюючій записці до зазначеного рішення районної ради.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин