Оржицька районна рада

Успіх юних футболістів Оржиччини

Переглядів: 549

4 травня ц.р. в м. Кременчук відбулися обласні змагання фінальної частини юних футболістів 2006 року народження і молодших на приз клубу «Шкіряний м’яч».

Учасниками цього турніру була і команда юних футболістів нашого району, яка здобула це право 25 квітня  в м. Лубни в попередній стадії зонального турніру, здобувши переконливі перемоги над командами Лубенського району – 6-0, м. Лубен – 5-0 та зігравши внічию 1-1 з командою м. Гребінка.

У фінальній стадії змагань нашим юним футболістам довелося в груповому турнірі провести поєдинки з колективом м. Полтава, Лохвицького та Шишацького районів.  В першій грі з командою обласного центру наші юнаки поступилися 0-4, а в наступних – здобули перемоги над своїми ровесниками з Лохвицького району  - 2 -1 (автори голів – Сергій Чепа та Максим Зєнов) та своїми опонентами з Шишацького району – 3-0 (2 голи на рахунку Сергія Чепи та Максима Зєнова). Це дозволило юним оржичанам проводити гру за  третє місто, в якій суперником була команда  з м. Миргород. У напруженій боротьбі наші юнаки здобули перемогу 3-1 завдяки 2 забитим голам Сергія Чепи та Ігоря Кайди. Тож команда юних футболістів нашого району, яку до цих змагань готували тренери комплексної ДЮСШ району Микола Чепа, Валерій Ковба, Геннадій Коршун, Валерій Дудка, Олександр Курган, Сергій Бондаренко, у підсумку здобула почесне третє місце, пропустивши вперед лише колективи ровесників з м. Кременчук (переможець)    та   м. Полтава (другий призер).

Доречно також згадати, що під час змагань для юних футболістів усіх команд фіналу проводились змагання з елементами гри при поводженні з м’ячем – жонглювання, точність та дальність ударів. Наш Сергій Чепа серед усіх своїх суперників в цих компонентах змагань у підсумку показав другий результат.

Честь нашого району на різних стадіях змагань захищали юні прихильники футболу з населених пунктів Денисівка, Вишневе, Новооржицьке, Оржиця, Плехів  та Чутівка – Сергій Чепа, Максим Марченко, Олександр Василенко, Ростислав Ковтун, Максим Зєнов, Володимир Житинський, Олександр Данільченко, Богдан Маслак, Максим Сук, Єгор Курашов, Богдан Мацак, Ігор Кайда, Дмитро Супруненко, Тарас Голобородько, Данило Кушнар, Артем Шендо.

Доречно подякувати усім причетним до успіху Оржицького футболу на обласній арені і побажати подальших звершень, які беззаперечно – ще попереду.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин