Оржицька районна рада

В Оржиці продовжується оновлення автопарку «швидких»

Переглядів: 982

Вже третім  автомобілем  санітарного транспорту протягом цього року поповнився автопарк Оржицької центральної районної лікарні.

Спецавтомобіль Peugeot Boxer Медична допомога, технічно оснащений для надання медичної допомоги населенню, прибув з Полтави зявдяки наполегливості та рішучим діям з боку директора КНП «Оржицька центральна района лікарня» Наталії Ковтун, заступника директора з медичної частини Олександра Черненка, начальника планово-економічного відділу Анатолія Федоренка.

Наявність ще одного автомобіля, укомплектованного медичним обладнанням для проведення лікування, транспортування і моніторингу стану пацієнта на догоспітальному етапі підвищує рівень якості надання медичної допомоги та збільшує шанси на порятунок хворих району. Автомобіль також стане в нагоді в разі, якщо пацієнта  необхідно транспортувати в інші  заклади спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги. До речі, такі виїзди вже здійснювалися неодноразово у медичні заклади Києва, Полтави та Кременчука.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин