Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Зі святом вас!

Переглядів: 570

Дорогі оржичани та гості району!

Від імені депутатського корпусу та працівників органів місцевого самоврядування вітаю Вас із Днем Незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У ці серпневі дні календар історії відраховує 25 - ту річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

Нині перед нашою країною постало надзвичайне завдання: створити нові державні механізми, збройні сили, досягти миру на нашій землі, налагодити взаємовідносини з навколишнім світом, сформувати систему місцевого самоврядування. І головне – будувати незалежну суверенну Україну за принципом демократії, політичної та економічної свободи.

У День Незалежності України звертаюся до Вас, дорогі земляки, до працівників сільського господарства, робітників і службовців, нашої інтелігенції, ветеранів війни і праці, учнів, людей різних політичних і релігійних поглядів із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові Незалежності України. Йдеться ж бо про надто серйозні речі. Про долю нашого народу. Про наше майбутнє суспільство. Йдеться про будівництво правової демократичної держави.

Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Вони рівні серед рівних, вільні громадяни України.

У День Незалежності необхідно подати один одному руку. Хтось уже зробив це раніше, хтось це зробить сьогодні, а хтось, можливо, це зробить завтра. Але ми не повинні залишати давній розбрат своїм онукам, бо краще за інших знаємо ціну визволення та ціну української єдності. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.

Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист.

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.

Дорогі земляки та гості району, щиро вітаю Вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України, Днем нашого прекрасного селища! Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!

Слава Вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні! Здоров’я кожному із Вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя. Україні потрібні ваші руки, Ваш талант, ваш патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцем! Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Зі святом Вас!

Голова районної ради                                             Володимир Козина

« повернутися до списку новин