Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини

Переглядів: 116

Шановні земляки та гості району!

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 75 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Ці дні – символ героїчного минулого нашого народу, який пліч-опліч із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до Великої Перемоги.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.

Сьогодні ми знову зі зброєю в руках доводимо, що Україна – це вільна, незалежна держава. Військовослужбовці Збройних Сил України самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість державі, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни.

Пам'ять про подвиг українського народу у Другій Світовій війні робить нас нині сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги в ім'я європейського майбутнього України.

Бажаю нам усім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя в родинах.  У ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

                                     Голова районної ради                                      В.І. Козина

« повернутися до списку новин