Оржицька районна рада

Шкільний громадський бюджет Полтавської області

Переглядів: 448

2 вересня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району розпочався семінар-тренінг з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року.

Захід, в якому беруть участь близько ста учнів закладів системи загальної середньої освіти Полтавщини віком від 14 років, організовано обласною радою за сприяння Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та адміністрації Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка.

Серед інших школярів Полтавщини  участь у семінарі беруть учні опорного закладу «Новооржицька школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області» Ганна Різник та Дмитро Фетісов, які виявили бажання спробувати себе у написанні проектів на шкільний громадський бюджет Полтавської області для учнів 9-11 класів.

У програмі семінару-тренінгу, що триватиме два дні, – лекційні заняття з бюджетної тематики, представлення та обговорення покрокової карти участі в конкурсі, робота в групах із розробки проектів, воркшоп «Рекламуй свій проект», обговорення та дискусії тощо.

Навчання проводять фінансисти, науковці, працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій.

Нагадаємо, Шкільний громадський бюджет Полтавської області проводиться вперше в Україні, за ініціативи голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, в рамках обласної програми громадських ініціатив «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки». Його метою є залучення учнів системи закладів загальної середньої освіти віком від 14 років до 18 років до участі в бюджетному процесі шляхом подання ними проектів, реалізація яких спрямована на покращення умов навчально-виховного процесу, та проведення відкритого громадського голосування за них. Шкільний громадський бюджет Полтавської області сприятиме реалізації концепції Нової української школи, підвищенню рівня довіри молоді до процесів прийняття рішень органами місцевої влади, їх залучення до процесів врядування, поінформованості та обізнаності молоді у сфері громадського бюджетування та молодіжної партиципації. Проекти, розроблені учнями, прийматимуть в обласній раді з 20 вересня по 20 жовтня. Докладно про Шкільний громадський бюджет Полтавської області можна дізнатися на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради за посиланням: http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин