Оржицька районна рада

У школах району відбулося свято останнього дзвоника

Переглядів: 324

Сьогодні останній дзвоник продзвенів у загальноосвітніх закладах району. 

Для багатьох школярів він сповістив про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Для випускників цей дзвоник справді був  останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора, а попереду здобуття професії та доросле відповідальне життя.

Радісно і водночас щемко пройшло свято у опорному закладі «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка» Оржицької районної ради Полтавської області.

Теплими словами вітали вчителів, школярів та випускників виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна  Сергій Соколовський.

Відбулося вручення дипломів школярам за вагомі досягнення у навчанні та творчості. Подяки за плідну роботу одержали кращі педагоги закладу.

Після виступів, вітань,нагород прозвучав останній дзвінок…

Школярі  дочекалися бажаних  літніх канікул, а випускники попрощалися з храмом науки та місцем щасливого дитинства. Побажаємо їм вагомих досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті, а школярам – доброго відпочинку та перезавантаження  перед новим навчальним роком.

Прес-служба районної ради

 « повернутися до списку новин