Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Соціальні працівники отримали нові велосипеди

Переглядів: 503

Соціальний робітник – професіонал, що виконує комплекс робіт щодо догляду за пенсіонерами, інвалідами та одинокими непрацездатними громадянами похилого віку і, зважаючи на їх немічність, інвалідність або хворобу, надає послуги, передбачені договором, який укладено між одиноким непрацездатним громадянином та центром соціального обслуговування.

В  Оржицькому районому територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює 63 соціальних робітників відділення соціальної допомоги, які обслуговують понад 600 одиноких людей на територіях усіх рад  району.

Обслуговування людей надзвичайно відповідальна і нелегка справа. Для їх відвідування соціальним працівникам доводиться щодня долати кілометри сільських доріг. Для багатьох одиноких - це кілометри надії, адже від працівника цієї сфери залежать питання життєзабезпечення одинокої і немічної людини.

Щоб полегшити роботу своїм працівникам територіальний центр (директор, депутат районної ради М.Чепа) закупив 46 нових велосипедів марок «Ардіс БЕРТА» та «Славутич» (43 отримали соціальні робітники та 3 робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків).

Всього на ці цілі було спрямовано 142600 грн. бюджетних коштів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин