Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Хештег-марафон #SpeakUpUkraine: долучайся!

Переглядів: 492

7 вересня 2019 року в Україні стартує Хештег-марафон #SpeakUpUkraine. Це всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд активістів із усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи протягом 2,5 місяців.

Даний проект буде реалізовуватися ГО «Traffic Challenge» спільно з Патрульною поліцією України та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Команди проводитимуть громадські молодіжні акції з безпеки дорожнього руху та проходитимуть тест на знання правил дорожньої безпеки, а фото- та відео-звіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегом #SpeakUpUkraine.

У змаганні можуть брати участь державні, комунальні та приватні заклади: середні загальноосвітні школи, навчально-виховні комплекси, профільні класи, спеціалізовані школи, гімназії, ліцеї, колегіуми, вечірні школи, класи та групи з очною та заочною формою навчання при загальноосвітніх школах, школи-інтернати, дитячі будинки, професійно-технічні училища, позашкільні навчальні заклади (палаци, будинки, центри юнацької творчості, учнівські клуби), дитячо-юнацькі спортивні школи, школи мистецтв, студії тощо.

Команди формуються та реєструються з 17 вересня до 27 вересня 2019 року.

Вимоги до команди:

- загальна кількість учасників – 10 осіб;

- у кожній команді має бути визначено лідера – через нього буде здійснюватися комунікація між командою та оргкомітетом, лідер команди реєструє команду, надає свій номер телефону та e-mail для зв’язку, робить публікації звітів та надсилає їхні копії на e-mail організаторів. У лідера команди має бути зареєстрований акаунт у Instagram та Facebook – ці акаунти зазначаються під час реєстрації у реєстраційній формі. Лише з цих акаунтів робиться публікація фото- або відео-звіту;

- до складу команди входять обов’язково: 2 дітей молодшого шкільного віку, 2 дітей середнього шкільного віку, 2 дітей старшого шкільного віку, 2 педагоги, 2 батьків (батьки – бажано члени батьківської ради);

- до команди не можуть входити волонтери, які залучені до цього проекту, а також поліцейські та члени журі конкурсу;

- якщо хтось із членів команди з поважних причин остаточно перервав свою участь у змаганні, про це необхідно повідомити оргкомітет через волонтера, за яким буде закріплена команда. Команда виконує завдання у меншому складі і вважається існуючою до 5 членів команди (по 1 в кожній категорії). Замінити члена команди не можна. Якщо лідер команди змушений припинити участь у змаганні – з тих, хто залишився, визначається новий лідер, якому надається доступ до сторінок, з яких ведеться публікація.

Графік конкурсу:

17 вересня 2019 року – старт проекту. Офіційна прес-конференція, під час якої буде оголошено умови конкурсу, призовий фонд, партнерів. Реєстрація команд триватиме з 17 до 27 вересня 2019 року включно.

4 етапи завдань:

30 вересня – 11 жовтня – перший етап змагання. «Моя безпека на дорозі!» – Діти молодшого шкільного віку проводять заходи з безпеки на дорозі: виставку плакатів, читання віршів, виставу.

14 жовтня – 25 жовтня – другий етап змагання. «Цінуй моє життя!» — громадські акції, організовані дітьми середньої та старшої школи за участю інших дітей середнього та старшого шкільного віку.

28 жовтня – 8 листопада – третій етап змагання. Освітній марафон – тренінги «Відповідальні батьки», організовані для педагогів та батьків.

11 листопада – 17 листопада – тест «100 питань про безпеку»

Оголошення остаточних результатів та урочисте нагородження переможців відбудеться до 17 грудня 2019 року. Час і місце проведення нагородження буде повідомлено переможцям персонально.

Вручатимуть нагороди командам-переможцям зірки українського шоу-бізнесу та інші відомі особистості.

Для ознайомлення з деталями проведення Марафону можна зайти за посиланням: http://trafficchallenge.com.ua/frosh/online-live-stream/

За матеріалами прес-центру ДОЗ Полтавської ОДА

« повернутися до списку новин