Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З Днем визволення Оржицького району!

Переглядів: 564

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з 77-ю річницею визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників!

Саме сьогодні з гордістю згадуємо історію оржицького краю, пишаємось нашими сучасниками й мріємо про неодмінно щасливе майбутнє.

До важливих подій минулого звертаємося для того, щоб осмислити їх роль у вітчизняній історії, осягнути безперервність суспільного розвитку, віддати шану минулим поколінням.

Майже вісім десятиріч тому над Оржицьким районом, — руїнами, згарищами і полум’ям ще не стихлих боїв, — небо стало мирним. Той переможний 1943-й рік не тільки навічно вкарбований в історію України, — він став знаковою віхою в літопису всієї  війни, додав віри та впевненості у перемозі над нацизмом у Європі і світі.

Сьогодні Полтавщина і наш район – могутній край, який вражає людським потенціалом, ресурсами й колосальними здобутками в усіх сферах життя. Віки господарського досвiду, працелюбнiсть i талант її людей, створена кiлькома поколiннями сучасна промислова i сiльськогосподарська база упевнюють у тому, що ми досягнемо у своєму економiчному i соцiальному розвитку нових вершин.

Бажаю вам, дорогі оржичани, завжди вірити у себе та свою родину, в гарне майбутнє нашого краю та держави!

 

З повагою

Голова районної ради                                                                Володимир КОЗИНА

Сьогодні ж у райцентрівському Парку Слави відбувся мітиг трудящих присвячений цій даті, на якому виступили  і привітали земляків із цим святом Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, голова районної державної адміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина.

Учасники мітингу вшанували память полеглих Героїв хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до підніжжя монументу.

 

« повернутися до списку новин