Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Обговорили питання життєдіяльності громад

Переглядів: 262

Учора з візитом з особистого прийому громадян голова районної ради Володимир Козина побував у Яблунівській та Круподеринській сільських радах. 

Яблунівську громаду найбільше хвилювало питання зміни статусу школи з основної на середню. Обговорювати цю проблему зібралося чимало мешканців. Голова районної ради зауважив, що оптимізація освітньої мережі району – це вимога часу. При вирішенні даного питання буде враховано багато факторів, але найбільш вагомий – якість надання знань учням. Через низьку наповнюваність класів, а подекуди їх відсутність, школярі втрачають у розвиткові комунікативної здатності, активності в умовах конкуренції, що в подальшому вплине на можливість вступу у навчальні заклади та  вибір професії. Окрім цього утримання існуючої мережі шкіл є непосильним тягарем для районного бюджету. Тому питання оптимізації закладів освіти району активно аналізується відділом освіти райдержадміністрації, буде розглядатися на постійних комісіях районної ради та вноситися на сесію районної ради. Певні заходи по реформуванню освіти в районі потрібно здійснити до початку нового навчального року.

Також  у ході особистого прийому були обговорені питання ремонту даху на приміщенні сільської ради, що постраждав внаслідок значної кількості  зимових опадів, благоустрою територій,  підключення до мережі Інтернету та забезпечення ноутбуком місцевого ФАПу, обслуговування соціальними працівниками непрацездатних громадян Яблунівської сільської ради.

У Круподеринській сільській раді голова районної ради поспілкувався з очільником громади. Валерій Житинський розповів про організацію роботи по впорядкування територій, про заходи з охорони громадського порядку. Також інформував про роботу місцевого пожежного підрозділу. Створена у червні минулого року, спільно з іншими сільськими радами шляхом укладання договорів про міжмуніципальне співробітництво, пожежна частина забезпечує  оперативне реагування та швидку ліквідацію пожеж на підвідомчій території. Так протягом періоду існування  пожежно-рятувальним підрозділом було здійснено 26 виїздів на об’єкти займання та успішно приборкано вогняну стихію.

Голова Круподеринської сільської ради похвалився, проведеною днями  у Круподеринській ЗОШ традиційної гри "Козацькі розваги", учасниками якої стали учні чотирьох шкіл: Денисівської, Савинської, Яблунівської та Круподеринської. Сільська рада активно долучилася до організації заходу. Учні ознайомилися з діяльністю Круподеринської пожежної служби, Оржицької поліції, Оржицького військового комісаріату, працівники  яких провели цікаві заняття з дітьми.  Далі відбулася військово-спортивно-туристична гра з орієнтування на місцевості "Козацькі розваги" з різними видами змагань та конкурсів.

Було обговорено ряд інших поточних питань життєдіяльності Круподеринської сільської ради та плани на перспективу.

Прес-служба районної ради 

« повернутися до списку новин