Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Скликається п'ята сесія районної ради

Переглядів: 506

Голова районної ради Володимир Козина видав розпорядження «Про скликання пятої сесії районної ради сьомого скликання», яка відбудеться 14 січня 2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради (смт Оржиця, вул. Леніна, 24).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про виконання Районної програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на друге півріччя 2015 року та затвердження Районної програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2016 рік.

2. Про виконання Програми розвитку інформаційної сфери району на 2010-2015 роки та затвердження Програми розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки.

3. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення на 2013-2020 роки.

4. Про затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів району.

5. Про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

6. Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2015 рік”.

7. Про затвердження рішення „Про районний бюджет на 2016 рік” у новій редакції.

8. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 20.11.2015 року „Про утворення Президії районної ради”.

9. Різне.

На сесію запрошуються: депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальні за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин