Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Із пленарного засідання

Переглядів: 787

На сорок четвертій сесії районної ради депутати розглянули двадцять три питання порядку денного.

Чимало обговорень викликали питання медицини та освіти. В умовах хронічного недофінансування утримувати ці галузі вкрай складно. Керівництво району висловило вдячність сільським, селищним головам за те, що незважаючи на труднощі, вони знаходять кошти на потреби  освіти  та медицини району. Подякували за допомогу депутатам обласної ради, які намагаються підтримати медичну галузь району, виділяючи кошти на придбання вартісної апаратури для діагностики та лікування пацієнтів.

На сесії було розглянуто ряд питань, що стосуються освіти, шість з них щодо оптимізації мережі шкіл району депутатським корпусом не підтримано.

Про роботу правоохоронних органів за 2019 рік прозвітували заступник начальника Оржицького  відділення Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Олександр Шаповаленко та начальник Оржицького відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області Олексій Шура.

Депутати внесли ряд  змін до показників бюджету та діючих у районі програм, розглянули інші питання порядку денного.

Активну участь в обговоренні  взяли  депутати Полтавської обласної ради Анатолій Яненко та Валентин Несен, голова РДА Роман Сидоренко та його заступник Мирослав Боговик, депутати районної ради Володимир Бас, Григорій Проценко, Микола Чепа, Ольга Дрипан, Леонід Бондар,  Надія Шульга, Аліна Храпаль та інші.

Підбиваючи підсумки сесії, голова районної ради Володимир Козина ще раз подякував депутатам обласної ради, сільським, селищним головам за розуміння та підтримку у вирішенні важливих питань сьогодення Оржиччини.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин