Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Заслухали звіт голови, внесли зміни до районних програм та бюджету району

Переглядів: 459

16 грудня ц.р. під головуванням голови районної ради Володимира Козини відбулося перше пленарне засідання тринадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

В ході роботи сесії депутати розглянули 16 питань порядку денного, які були винесені на її розгляд.

На початку сесії керівництвом районної ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність була вручена Грамота Полтавської обласної ради депутату Юрію Шилову та Подяку військових настоятелю Свято-Преображенської церкви Київського Патріархату протоієрею Отцю Віктору за активну волонтерську роботу.

Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення

Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення

Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення Оржиця, районна рада, сесія, депутати, рішення

Депутати ухвалили рішення: про дострокове припинення повноважень депутата районної ради від ВО «Батьківщина» Нелі Зінник у зв’язку з виїздом на постійне проживання в іншу місцевість та визнання повноважень депутата районної ради Юлії Димко, яка отримала депутатський мандат замість вибулої  колеги. У зв’язку з цим  також внесено зміни до складу постійної комісії районної ради.

Був взятий до відома звіт голови районної ради про його діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року, внесені зміни до Програм економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2016 рік, районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки, по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2015-2019 роки, програми забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2016-2018 роки, програми поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки.

Також на цьому пленарному засіданні були уточнені показники районного бюджету на поточний рік, затверджено розпорядження голови районної ради, внесено зміни до Статуту комунального підприємства „Оржиця - водоканал”.

Разом з тим депутати не погодилися надати дозвіл ФГ „Підкова+” на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Оржицької селищної ради, але затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності розташованої на території Зарізької сільської ради та документацію з оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (сіножаті) розташованої в адміністративних межах Онішківської ради.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради: Валенина Несен, Володимир Карлов, Микола Чепа,  Леонід Бондар, Григорій Рибачов, депутат обласної ради Анатолій Яненко, головний лікар ЦРЛ Наталія Ковтун, Оржицький селищний і Плехівський сільський голови Олена Сидоренко та Сергій Таран.

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов, сільські, селищні голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради.

« повернутися до списку новин