Оржицька районна рада

Попереднє обговорення бюджету на 2020 рік

Переглядів: 563

Відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва, бюджету та управління майном спільної власності територіальних громад району і Президії районної ради з питання формування районного бюджету на 2020 рік.

Участь у заході взяли виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик, сільські, селищні голови району, керівники установ району, представники засобів масової інформації.

Контрольні цифри бюджету на наступний рік довела присутнім заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариса Сененко.

Вона обговорила основні аспекти фінансування на наступний рік, проаналізувала статті видатків та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій покладених на відповідні установи. Розпорядники бюджетних коштів доповіли про планування на 2020 рік видатків в розрізі галузей та висвітлили окремі проблемні питання.

Голова районної ради наголосив, що першочергово необхідно передбачити кошти на весь рік на захищені видатки - на заробітну плату, нарахування, енергоносії та комунальні послуги, а додаткові кошти, які надходитимуть, спрямовувати на розвиток району. Окрім цього питання оптимізації мереж освітньої, культурної галузей району є неминучими, тому керівники повинні своє бачення донести до депутатського корпусу та переконати депутатів у необхідності прийняття таких рішень.

Підсумовуючи нараду, голова районної ради Володимир Козина зазначив, що головна вимога у питаннях формування районного бюджету на 2020 рік – це обґрунтовані розрахунки потреб та ефективне використання бюджетних коштів.

Далі про необхідність збереження комунального підприємства «Реєстраційна служба Оржицької районної ради» говорив її керівник Юрій Демченко. Якщо сільські голови, здійснивши ряд відповідних вимог, введуть в штати реєстраторів, то ця служба зможе надалі надавати адміністративні послуги в сфері реєстрації речових прав та нерухомого майна населенню району.

У ході засідання було обговорено ряд інших питань, що стосувалися важливих аспектів функціонування інфраструктури району на наступний бюджетний рік.

Прес-служба районної ради

 « повернутися до списку новин