Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З 1 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ ЗАПРОВАДЯТЬ НОВІ ТАРИФИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Переглядів: 588

Оржиця, елетроенергія, тарифи, населенняОстання із трьох хвиля подорожчання послуги діятиме з 1 березня, послуга подорожчає на 26-30%, про це ведеться мова у матеріалі інтернет-видання "Полтавщина".

З першого дня весни 2017 року діятимуть нові тарифи на електроенергію. Як повідомили в адміністрації ПАТ «Полтаваобленерго», паралельно запроваджуються зміни обмежуючих величин блоків тарифів. Якщо раніше межа першого блоку (до 100 кіловат на місяць) для населення сільської місцевості була 150 кВт год на місяць, то відтепер для них, як і для містян, ця межа становитиме 100 кВт год. Другий блок (більше 100 кіловат) для обох категорій споживачів починатиметься від 100 кВт год. на місяць, при цьому граничної межі для нього не встановлено.

Ті, хто використовує електричну енергію в межах першого блоку сплачуватимуть за одну кВт год. 90 копійок, (з 1 вересня 2016 року — 71 коп). Вартість електроенергії другого блоку — 1 грн 68 коп. за одну кВт год. (було — 1,29 грн).

При цьому варто пам’ятати, що для деяких категорій споживачів, зокрема багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, незалежно від обсягів споживання, обмежуючі величини блоків відсутні взагалі, а вартість 1 кВт год. — 90 копійок.

Слід звернути увагу, що для жителів міст і сіл, які проживають у багатоквартирних негазифікованих будинках і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання та мешканців житлових будинків (у т. ч. готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками, буде дещо обмежений ліміт. Так, по першому блоку їм замість 3600 надаватиметься 3000 кВт год. на місяць. Граничної межі для другого блоку немає. А сплачувати цій категорії споживачів в опалювальний період, а саме з 1-го жовтня по 30 квітня включно, за обсяг, спожитий до 3000 кВт год. на місяць, необхідно буде 90 копійок, а понад 3000 кВт год. — 1,68 грн.

« повернутися до списку новин