Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

37,8 млрд. грн. – державна підтримка розвитку територій у 2018 році

Переглядів: 428

На розвиток територій у 2018 році з Державного бюджету планують направити близько 37,8 млрд грн. Ця сума не включає в себе освітню та медичну субвенції, додаткові дотації, субвенції і дотації соціального захисту населення. у частині державної підтримки розвитку територій

Надано перелік відповідних напрямків та програм, на фінансування яких у 2018 році виділятимуться кошти з державного бюджету:

1. За бюджетною програмою «Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин» на підтримку та розвиток петриківського розпису передбачено 5 млн. грн. та на розвиток української пісні – 15 млн. грн.

2. Субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 5 млрд. грн.

3. Субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 1 млрд. грн.

4. Державна підтримка будівництва (придбання) доступного житла – 100 млн. грн. (головний розпорядник коштів (ГРК) - Мінрегіон).

5. Підтримка регіональної політики – 449,5 млн. грн. (ГРК - Мінрегіон).

6. Фонд енергоефективності- 1,6 млрд. грн. (ГРК - Мінрегіон).

7. Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України – 370 млн. грн. (ГРК- Мінрегіон).

8. Фінансова підтримка Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – 6,85 млн. грн. (ГРК - Мінрегіон).

9. Реалізація Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» – 200млн грн (ГРК - Мінрегіон).

10. Впровадження та координація заходів проекту розвитку міської інфраструктури, заходів в секторі централізованого теплопостачання України, надзвичайної кредитної програми для України, програми розвитку муніципальної інфраструктури України та заходів з відновлення сходу України – 88,9 млн. грн. (ГРК - Мінрегіон).

11. Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 50 млн. грн. (ГРК - Мінрегіон).

12. Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності – 400 млн. грн. (ГРК - Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України).

13. ДФРР – 6 млрд. грн.

14. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад – 1,9 млрд. грн.

15. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 1,5 млрд. грн.

16. Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів – 66 млн. грн. (ГРК – Мінагропром)

17. Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу – 21,5 млн. грн. (ГРК – Мінагропром).

18. Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі – 5 млн. грн. (ГРК – Мінагропром).

19. Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств – 1 млрд. грн. (ГРК – Мінагропром).

20.  Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними – 300 млн. грн. (ГРК – Мінагропром).

21. Державна підтримка галузі тваринництва – 4 млрд. грн. (ГРК – Мінагропром).

22. Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників – 945  млн. грн. (ГРК – Мінагропром).

23. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 11,5 млрд. грн. (Укравтодор).

24. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту - 150 млн. грн (Мінмолодьспорт).

25. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України – 34 млн. грн.

26. Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату – 1 млрд. грн.

27. Першочергове забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням – 125 млн. грн.

« повернутися до списку новин