Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Всебічний розвиток малечі важливе завдання дошкільних працівників району

Переглядів: 532

Велику і клопітку роботу проводять дошкільні працівники Оржиччини по всебічному вихованню найменших жителів району.

…Незвичну тишу музичного залу Оржицького ДНЗ «Дзвіночок» порушили дитячі голоси. В гості до малят завітали представники молодіжного центру з організації дитячих свят та розваг з міста Полтави, які презентували свій новий дитячий журнал «Сашка».

Оржиччина, дошкільне виховання, діти  Оржиччина, дошкільне виховання, діти

Вихованці радісно зустріли акторів, які зуміли за короткий час налагодити контакт з дитячою аудиторією. Особливий інтерес викликав «Сашка» - персонаж журналу, який грав разом з дітьми в ігри. Цікавими були ігри, в які  з задоволенням грали і першокласники і малята дитсадка. В кінці презентації всі отримали в подарунок журнал «Сашка».

****

Мелодія птахом злітає,
Серця дитячі окриляє,
Малеча лазірського краю
У дружньому танці кружляє.

....Музика, пісні, танці, вірші, дитячий сміх лунали цілий тиждень в Лазірківському ДНЗ «Ромашка» в рамках запланованого тематичного тижня  музики. Це Музична Вітальня відчинила свої двері для малят. Фея Музики приготувала для них цікаві подорожі у світ музики.

 Оржиччина, дошкільне виховання, діти  Оржиччина, дошкільне виховання, діти 

Протягом тижня дошкільнята слухали та малювали  музику осені, майстрували музичні інструменти та грали на них у веселому оркестрі, змагалися в майстерності танцю. Кожен зміг розкритися в ці дні.

Подарунком від Феї Музики було «Караоке у вітальні». Діти з таким запалом співали дитячі пісні та підтанцьовували один одному, що душа раділа в цей момент. І стає зрозумілим – поки музика живе в серцях, то можливості дітей не згаснуть, а будуть розвиватися, щоб виявитися згодом у всіх сферах діяльності.

****

   Показ моди люблять усі: і дорослі, і малі. І у Чайківщинському ДНЗ «Оленка» відбувся  захід  показу моди «Міс і Містер дитсадка».  Дівчатка були справжні леді, в маминих сукнях, на високих підборах, а хлопчики – галантні та поважні джентльмени. 

Оржиччина, дошкільне виховання, діти  Оржиччина, дошкільне виховання, діти

Під час проведення заходу проводилися різні конкурси та змагання. За їхню участь усі дітки дитячого садка були нагороджені медалями. В кінці свята дітей чекала дискотека. Малеча була в захваті.

****

Осінь радісна пора
Любить осінь дітвора.
Сливи, груші, виноград
Все поспіло для малят.


...Такою веселою пісенькою розпочалося свято «Щедра осінь» в молодшій групі Денисівського ДНЗ «Казка». А потім до дітей завітали гості Осінь, Хмарка, Сонце, яких вміло зіграли завідувач, вихователь, помічник вихователя. З цими гостями можна було пограти в ігри, потанцювати, почути віршовані  розповіді про осінь та яка вона щедра своїми врожаями. Хмарка розповідала про дощі та їх користь. Сонце – про своє тепло, яке потрібне всім.

Оржиччина, дошкільне виховання, діти
Діти співали, веселились. А по закінченню свята  одержали смачні подарунки осені – соковиті яблука.

« повернутися до списку новин