Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзні прийоми – вирішення актуальних питань громад

Переглядів: 528

1 листопада 2016 року відбувся плановий виїзний прийом голови районної ради Володимира Козини в Новооржицьку селищну та Воронинцівську сільську ради.

У ньому взяли  участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Іванов та виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру в Оржицькому районі Сергій Павченко. 

У Новооржицькому селищний голова Володимир Недбайло ознайомив учасників виїзного прийому з діяльність ради та окреслив напрямки співпраці з інфраструктурними підрозділами селища при вирішенні питань соціально-економічного розвитку території та поділився планами на майбутнє.

Далі керівники району спільно з селищним головою обговорили питання надання в оренду земельних ділянок громадянам за рахунок земель запасу, відвідали спортивно-оздоровчі об’єкти селища, зокрема, оглянули майданчик для гри в хокей, який активно використовується в зимовий період. Дана споруда побудована силами ентузіастів цієї гри за рахунок кооперації їх коштів без використання бюджетних асигнувань. Керівники району обговорили питання можливості будівництва в майбутньому спортивного майданчика  зі  штучним покриттям на території місцевого стадіону.

У ході прийому було розглянуто звернення жительки селища Віри Горбачової щодо необхідності проведення ремонту в під’їзді будинку по вулиці Центральній, 9 приватним підприємством «Новооржицький ЖЕК».

Працівники Воронинцівської сільської ради звернулися до керівників району для вирішення питання поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  одинокого 90-річного жителя села Петра  Петровича Крутія. Після ознайомлення з необхідними документами порушене питання матиме подальше вирішення.

Також керівники району мали  розмову з окремими жителями села щодо проведення реформ з децентралізації, перспектив подальшого розвитку сіл, селищ району.

Всі порушені громадянами питання очільники району взяли на особистий контроль та дали необхідні доручення відповідним службам району.

Прес-служба районної ради 

« повернутися до списку новин