Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Ситуація на ринку праці Оржицького району у 1 кварталі 2019 року

Переглядів: 85

Протягом січня – березня 2019 року на ринку праці району спостерігалася стала тенденція до незначного збільшення кількості зареєстрованих безробітних на обліку в службі зайнятості. Так чисельність шукачів роботи станом на 1 квітня поточного року склала 1124 особи.

Разом з тим, збільшилася кількість осіб, які були працевлаштовані у цьому періоді. За 1 квартал 2019 року всього отримали роботу 83 особи, з яких мали статус безробітного 66 осіб, і це складає 108 % до відповідного рівня минулого року. Також за звітний період збільшилася кількість зареєстрованих вакансій  на 27 %, що призвело до зменшення навантаження на 1 вакансію із 19 в минулому році до 11 осіб на 1 вакансію в цьому році.

Окрім того за 1 квартал 2019 року забезпечено участь у тимчасових та громадських роботах осіб з числа зареєстрованих безробітних у кількості 19 осіб. На зазначені цілі використано 54 тис.грн., з яких 27 тис.грн. коштів місцевих бюджетів.

Детальніше про роботу служби зайнятості та перспективи формування ринку праці району та області можна отримати з офіційних джерел, посилання на які зазначено нижче.

Офіційні джерела:  https://pol.dcz.gov.ua/https://www.facebook.com/OrgicaCZ/

За інформацією Оржицької районної філії
Полтавського обласного центру зайнятості 

« повернутися до списку новин