Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Свято Миколая у Круподеринцях

Переглядів: 533

19 грудня - це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая. Люди вірять у диво, звершуване Святим Миколаєм і вчаться бути милосердними.

А найбільше цього свята чекає українська дітвора. У своїй уяві хлопчики та дівчатка, здебільшого, малюють таку картину: сивобородий чоловік із величезним мішком, у якому безліч подарунків, спускається з небес і у супроводі своїх помічників – янголят та чортика, непомітно підкладає під подушку коробки з дарунками або прутики. Те або інше він кладе тоді, коли начебто одержує вказівку від янгола, який переконує, що впродовж року дитина була слухняна, або від чортика, який згадує, у чому малеча прогрішилась. Проте  свято Миколая чекають і дорослі. Усім хочеться вірити в диво.

У селі Круподеринці прийшов Святий Миколай до учнів Круподеринської ЗОШ І- ІІІ ступенів, до вихованців Круподеринського ДНЗ «Малятко» та до всіх працівників соціальної сфери села. А привів його сільський голова Валерій Житинський. У Круподеринській ЗОШ І - ІІІ  ступенів та в Круподеринському ДНЗ «Малятко» діти зустрічали його піснями та колядками, грали в ігри, водили хороводи, відгадували загадки. Всі діти і дорослі в цьому році були слухняними, тож одержали подарунки від Святого Миколая. 

За інформацією Круподеринської сільської ради

« повернутися до списку новин