Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Свято молодості, краси і сили духу неможливе без спорту

Переглядів: 518

Насиченою була спортивна програма святкування Дня молоді в Оржиці.

Розпочалася вона з проведення традиційного районного турніру ветеранів футболу, учасниками якого цього року стало 9 команд. На початковій стадії розподілені команди проводили одноколові групові турніри.  У Тарасенковому до цього були залучені футбольні колективи ветеранів з Денисівки, Золотух, Лазірок і самих господарів. Аналогічні ігри відбувалися і на районному стадіоні «Колос», де учасниками матчів були команди з  Оржиці, Маяківки, Чутівки, Новооржицького та Сазонівки.

У ході проведених одноколових турнірів по два кращих колективи з кожної групи потрапляли до півфінальних поєдинків турніру. У підсумку півфіналістами стали команди з Оржиці, Лазірок, Денисівки та Маяківки. Під час ігор точилася напружена боротьба, тож не дивно, що в основний час цих поєдинків були зафіксовані нічийні результати з рахунком 0-0 і переможців довелося визначати в серії післяматчевих пенальті, за результатами яких переможці півфінальних зустрічей команди Лазірок та Денисівки провели між собою вирішальну фінальну гру. У  основний час глядачі голів не побачили – і переможця знову ж таки як і в півфіналах визначили в серії пенальті. Фортуна була на боці футболістів з Денисівки, які і стали переможцями цьогорічного турніру ветеранів з футболу.

Одночасно з цими іграми  проводились змагання юнацького турніру з міні-футболу за участю 4 команд.  У ході одноколового турніру  переможцем стала команда з Вишневого, другими та третіми призерами виявились  відповідно колективи з Оржиці  та Новооржицького, четвертими стали юнаки з Чутівки.

А на трибунах стадіону відбувся шашковий турнір, учасниками якого могли стати всі бажаючі юні прихильники кмітливої гри. Турніри проводились окремо серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяли 15 юнаків та 4 дівчат. Переможцем та призерами серед юнаків за підсумками проведених шашкових баталій стали відповідно Едуард Шмідт, Даніїл Шмідт та Антон Куць, а серед дівчат найкращий показник здобула Ольга Гукало, другу позицію зайняла Анна Шмідт, третю – Анна Ведмідь.

На завершення спортивного дійства відбувся волейбольний турнір серед  команд Оржиці, Плехова та Онішок. Переможцями стала команда Оржиці, друге та третє місце дісталося відповідно командам Плехова та Онішок.

Слід зазначити, що команди - переможці і призери та окремі учасники змагань в різних номінаціях відзначалися призами, грамотами, преміями. Велика подяка спонсорам, які допомогли у проведенні турніру з футболу: ЗАТ «Оржицький завод «Радуга» (керівник Олександр Лантух, депутат районної ради); СФГ «Світанок» (керівник Микола Горб, депутат обласної ради); ФГ «Підкова» (керівник Василь Чугуєвець). Спонсором змагань із шашок виступила керівник ФГ «Авелана». депутат районної ради Валентина Філіповських.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин