Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Міжнародний день інвалідів

Переглядів: 568

3 грудня 2017 року Україна відзначатиме Міжнародний день інвалідів.

Міжнародний день інвалідів для людей з особливими потребами - привід вкотре зустрітися, аби заявити про свої турботи й відчути піклування один про одного. Люди з особливими потребами гостро відчувають навколишні негаразди та проблеми й мужньо їм протистоять. Міжнародний день інвалідів покликаний нагадати нам, що вони є повноцінними членами суспільства і неабияк потребують шанобливого ставлення: уваги та розуміння. А для більшості з нас – варто навчитися у цих дійсно особливих людей оптимізму, віри в себе та життєлюбству.

1 лютого ц.р. у районному Будинку культури відбувся захід, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

З теплими словами до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Козина, голова районної державної адміністрації Олена Кражан, голова ГО «Оржицьке об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна.

Володимир Іванович  Козина  зазначив, що до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями  необхідно дослухатися і всіляко сприяти їх вирішенню, а також пообіцяв що жителі району, які мають статус інвалідів, і надалі не залишатимуться поза увагою владних структур.

Також були вручені грамоти людям, які, незважаючи на обмежені фізичні можливості, мають активну громадську позицію.

Захід продовжився святковим концертом, участь у якому взяли ансамбль Оржицького районного територіального  центру  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) «Нев’янучі мальви» (керівник Іван Сердюченко), ансамбль «Джерело» Зарізького сільського будинку культури (керівник Віталій Крикун), народний аматорський колектив «Берегиня» районного будинку культури (керівник Тетяна Голод, акомпаніатор – Сергій Тригуб). Авторськими творами поділилася зі сцени  голова ГО «Оржицьке об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна.

До вашої уваги фотоколаж з концерту, приуроченого  до Міжнародного дня інвалідів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин