Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Звіт про виконання трудового контракту директором Тарасенківської загальноосвітньої школи Оржицької районної ради за 2017 рік

Переглядів: 510

На посаді директора Тарасенківської ЗОШ І-ІІ ступенів пропрацювала 7 років. Першочерговими завданнями у своїй діяльності ставила:

-вирішення питання кадрового забезпечення;

-підвищення рівня знань школярів;

-організація виховної роботи в школі на належному рівні;

-покращення матеріально-технічної бази навчального закладу;

-налагодження тісної співпраці з базовим господарством та іншими спонсорами.

Навчально-виховний процес у школі здійснює педагогічний колектив, який нараховує 11 вчителів. Це кваліфіковані фахівці і віддані своїй справі педагоги. Четверо з них -  це вчителі першої кваліфікаційної категорії, чотири педагоги мають другу кваліфікаційну категорію. Про якісну кадрову політику, збалансованість педагогічного колективу та доцільність розстановки вчителів свідчить той факт, що майже всі вчителі працюють на повне тижневе навантаження. З 01 вересня 2015 року майже всі  навчальні  предмети у  школі викладають фахівці, а це - запорука успішної навчальної діяльності учнів.

Про справжню ж результативність роботи педагогічного колективу свідчить, перш за все, рівень навчальних досягнень учнів. На кінець 2016-2017 навчального року у школі навчалося 52 учні (на даний час навчається 61 учень). Навчальний рік виключно на високому рівні закінчили 4% учнів, на достатньому - 31%, що разом становить 35% від загальної кількості  школярів.

Учні школи мають значні досягнення на районному рівні. За попередні роки значно підвищився якісний і кількісний показники участі школярів у районних та обласних конкурсах, олімпіадах, акціях, змаганнях; здобуто більше 100 грамот та дипломів у предметних олімпіадах, різних змаганнях та конкурсах районного та обласного рівнів. Діти традиційно є переможцями або призерами спортивних змагань.

Організація виховної  роботи є одним з пріоритетних напрямів діяльності адміністрації. У навчальному закладі проводиться ряд численних ранкових лінійок, виховних годин, заходів, свят, конкурсів, змагань, екскурсій проведених у розрізі різних напрямків виховання, попередження правопорушень, формування в учнів здорового способу життя, морально-етичного виховання, прищеплення учням вихованості, ввічливості, дисциплінованості і т.д. З 2017 року започатковано проведення вечора зустрічі для випускників школи. Для школярів та вчителів постійно організовуються пізнавальні екскурсії та поїздки визначними місцями України. Усі ці та інші події активно висвітлюються на сторінках районної газети «Оржицькі вісті».

Далі хотілося б прозвітувати про зв'язок з батьківською громадськістю. Такий зв'язок організовано на достатньому рівні. Постійно проводяться батьківські збори, на яких адміністрацією пропонувалося обговорити ті чи інші актуальні питання навчально-виховного  процесу, проведення ремонту, про надання спонсорської допомоги. Батьківська громада виступає спонсором при виконанні ремонтних робіт приміщення школи. Батьки особисто долучалися до різних видів робіт під час ремонту.

Звичайно, першочерговим завданням школи є не тільки навчити і виховати дитину, а й зберегти та зміцнити її здоров'я. У цьому сенсі зроблено все для того, щоб забезпечити здорові, безпечні і комфортні умови шкільного дитячого життя. Повністю забезпечувалися санітарно – гігієнічні норми, регулярно закуповувалися і використовувалися миючі засоби, інвентар для прибирання приміщення обслуговуючим персоналом. Забезпечувався світловий, повітряний, тепловий режими.

Влітку 2017 року відремонтовано кабінет фізики, медичний кабінет, обладнано куточок для проведення проекту «Мандруємо Україною», у навчальному закладі повністю пофарбовано підлогу, частково відремонтовано дах на спортзалі, відремонтовано бойлер та рубильник у шкільній їдальні.

У листопаді-грудні 2017 року очікується часткова заміна віконних блоків. Налагоджена робота по залученню спонсорських коштів від СТОВ «Агрофірма» Оржицька», Золотухинської сільської ради, приватних підприємців та випускників школи.

Директор школи             О. В. Балаклієць

 

« повернутися до списку новин