Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

На трибуну сесії ради: ознайомтесь з проектами рішень та внесіть свої пропозиції

Переглядів: 514

6 грудня ц.р. о 10 годині в сесійній залі районної ради відбудеться двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

Постійними комісіями, депутатами, структурними підрозділами РДА ведеться клопітка робота по напрацюванню проектів рішень сесії:

Про внесення змін до Переліків об’єктів, які фінансуються   у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік.

Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної політики в Оржицькому районі на 2017-2021 роки.

Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва  в Оржицькому районі на 2018-2021 роки.

Про внесення змін до Районної програми „Питна вода”  на 2006-2020 роки.

Про  затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів освіти на 2018 рік.

Про  затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на 2018 рік.

Про  затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на 2018 рік.

Про  виконання Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки у 2017 році.

Про  виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2017 році.

Про внесення змін до Комплексної програми мобілізаційної, допризовної підготовки Оржицького району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України  на строкову військову службу, військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших  військових формувань на 2017-2020 роки.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2017 рік”.

Звіт голови районної ради про свою діяльність за період  з листопада 2016 року по листопад 2017 року, виконання планів районної ради, її постійних комісій та здійснення контролю за виконанням рішень ради протягом звітного періоду.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про підсумки роботи відділу в Оржицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області у 2017 році.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5323683800:00:005:0044, площею 34,0000 га сіножатей для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01), яка розташована в адміністративних межах Онішківської сільської ради (за межами населених пунктів) Оржицького району Полтавської області.

Про депутатський запит депутата районної ради Димко Ю.В. щодо необхідності придбання для Новооржицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини фізіотерапевтичного апарату –  дарсонваль Іскра-4 АмД.

Про депутатський запит депутата районної ради Шилова Ю.О. до голів Полтавської обласної та Оржицької районної державних адміністрацій щодо ситуації, яка склалася в територіальних громадах Сазонівської та Чевельчанської сільських рад, пов’язану із зволіканням проведення ремонту дороги Сазонівка-Савинці-Черевки (О 17 17 249).

Районна рада запрошує всіх до обговорення цих проектів та внесення через депутатів пропозицій для прийняття їх в остаточній редакції.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин