Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Не словом, а справами

Переглядів: 350

Нинішня зима нагадала українцям про те, якими сніжними бувають зими.

Вже не один раз випробовувала вона Полтавщину, в тому числі і наш район,  віхолами та заметілями, насипаючи понаднормові кучугури снігу. Значне навантаження випадає в такі дні на сільські, селищні ради, комунальні служби району, приватних підприємців усіх форм власності, що мають у арсеналі снігоприбиральну техніку, місцеві рятівні служби.

Звичайно неможливо ліквідувати замети відразу, змахнувши чарівною паличкою, все робиться поступово, цілеспрямовано, від світанку до пізньої ночі. Спочатку розчищаються основні проїзні дороги, а потім черга доходить і до бічних вулиць та провулків.

Позаминулу добу  сніжило, тож знову прийшлося ліквідовувати замети. Керівництво районної ради та райдержадміністрації щиро дякує за допомогу у розчищенні доріг  між населеними пунктами працівникам КП «Оржиця-водоканал» (керівник Закорецький В.М.).

У межах населених пунктів завдяки консолідованій праці  сільських, селищних голів та місцевих  підприємницьких структур наслідки негоди вдалося ліквідувати дуже швидко. Була задіяна техніка  СФГ «Світанок» (кер. Горб М.М.), СТОВ «АФ  «Оржицька» (кер. Несен В.В.), ФГ «Плехів Агро» (кер. Нестеренко І.В.), СТОВ «Придніпровський край» (керівники Бибик В.П., Шапошніков Ю.Б., Сирота Т.О.). Участь у розчищенні місцевих доріг також взяли  ПП «Воронинці» (кер. Бондаренко М.І.), ТОВ «Рост Агро» (кер. Слинько Я.О.), КП «Лазірки-Добробут» (кер. Костюк Р.О.), СФГ «Татіана» (кер. Мотрич Ю.М.), СФГ «Нове 2» (кер. Тараненко О.Г.), ТОВ «Баришівська зернова компанія»(с. Чутівка) (кер. Тесля І.Д.),  ТДВ «Оржицький завод «Радуга» (кер. Лантух О.І.), ФГ «Аконіт» (кер. Шульга В.І.), СТОВ «Лукім’я» (Шингарій І.П.)  та багато інших.

Всі ви працюєте на благо району, для людей, які тут проживають. Дякуємо за небайдужість, за вчасну та якісну роботу.

Звичайно є  й такі, що всім незадоволені. Як не старайся, як не працюй, але їм не вгодиш. І це не так, і то не так, а як їм хочеться вони й самі не знають. Ось і ремствують самі та колотять люд навкруг себе. І влада не така, і сусіди погані, і бардак всюди…Але починати треба не з того, що в інших, а з самого себе. Плекати добрі думки, робити хороші справи, допомагати тим, хто цього потребує. За людей говорять їх вчинки.

Тож давайте працювати на благо Оржиччини, а не на її дестабілізацію при кожному зручному випадку.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин