Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Канікули: Книжково - ігровий моціон "Веселкова країна дитинства"

Переглядів: 620

Канікули в бібілотеці - одне з небагатьох свят, де діти можуть гарно й активно відпочити, отримати нові знання, навички, масу корисної інформації та позитивного настрою.

  

У "Бухті зустрічей" на вулиці перед бібліотекою, в теплому, сонячному промені відбулося знайомство з гостями та подолання школярами 3- х станцій, аби отримати ключ в бібліоліто -2017. Учні взяли участь в експрес -фотосесії за сприяння газети " Оржицькі вісті", мали можливість попрацювати у творчих майстернях, познайомитися у веселих іграх та пізнавальних вікторинах. Свято в якому взяло участь 30 дітей, надало можливість зануритися у світ книги, яка є "золотим квитком", та творчий простір. Школярі показали себе з кращого боку. Серед активних , креативних - В.Момот, А.Смірнова, А.Кирпань, К.Горбенко, В.Кваша, В.Лихач, Д.Сидоренко, В.Гаврилюк, А.Гречаний, Н.Багрицевич, І.Гебрик, Е.Шмідт, В.Лисенко, С.Сапченко.

 Про заохочувальні подарунки для семикласників подбали дирекція мережі "Оптовичок", приватний підприємець Н. Матвієнко.

А взагалі все, що дитина може покласти у свою скарбничку пам'яті і буде найдорожчим подарунком. Тож любімо і розуміємо своїх дітей, адже єдине, що їм потрібно, - це наша любов, щира, безумовна і безмежна.

Прес-повідомлення Оржицької центральної районної бібліотеки

« повернутися до списку новин