Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Скликається десята (позачергова) сесія

Переглядів: 428

25 серпня 2016 року  голова районної ради Володимир Козина підписав розпорядження «Про скликання десятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання», яка відбудеться 2 вересня 2016 року  о 10 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії внесені такі питання:

1. Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет  на 2016 рік”.

2. Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у новій редакції.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (несільськогосподарського призначення), наданих в оренду ТОВ фірма „Астарта-Київ”, що знаходяться на територіях сіл Черевки та Воронинці  Черевківської та Воронинцівської сільських рад Оржицького району Полтавської області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Хилюку Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Плехівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Денисівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Денисівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Яблунівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

8. Різне. 

« повернутися до списку новин