Оржицька районна рада

Сесія районної ради

Переглядів: 381

Голова районної ради Володимир КОЗИНА підписав розпорядження про скликання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 14 лютого 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради (смт Оржиця, вул. Центральна, 24).

На розгляд депутатів районної ради будуть внесені питання:

Про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради.

Про визнання повноважень депутатів районної ради.

Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення на 2013-2020 роки.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 4 квартал та 2019 рік.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Про внесення змін до Комплексної  програми  розвитку   Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” за 4 квартал та 2019 рік.

Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної політики в Оржицькому районі на 2017-2021 роки.

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки.

Про затвердження Програми удосконалення надання адміністративних послуг у Оржицькому районі на 2020-2022 роки.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”.

Звіт про роботу Комунального підприємства „Оржиця-водоканал” за 2019 рік.

Про внесення змін до тарифу на послуги з централізованого  водопостачання, що надаються Комунальним підприємством „Оржиця-водоканал”.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради. 

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин