Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

До Збройних Сил України продовжують записуватися добровольці!

Переглядів: 553

- « Ми не дамо російському агресору руйнувати наші будинки, грабувати і вивозити заводи, керувати всяким там «моторалам», «гіві» та іншим кремлівським ставленикам, ми там були і бачили що таке «руський мир» - такої думки притримуються - 27  учасників АТО, які в період з 29 по 31 серпня цього року вирішили знову заключити контракт із Збройними Силами України і відправилися з Полтавського обласного збірного пункту безпосередньо до військових частин..

Разом з учасниками АТО, але вже до навчальних центрів, як такі, що потребують військової підготовки пішли добровольцями - 29 призовників, які обрали замість строкової служби, службу за контрактом, 4 дівчини та 23 чоловіки, які  перебували на військовому обліку, всього – 85 чол. під час 14-го циклу направлено до військових частин та навчальних центрів для укладання контракту на військову службу.

Слухаючи кожен день новини з зони проведення антитерористичної операції про обстріли та бойові зіткнення з російськими диверсійно-розвідувальними групами (далі ДРГ), що намагаються проникнути на мирну територію, поранення та загибель наших бійців, про масштабні навчання російських військ біля кордонів держави, нарощування військ в Криму, - все більше громадян не може байдуже спостерігати зі сторони, займатися буденними справами, бізнесом, торгівлею і думати, що «мене це не стосується» - вирішує долучитися до захисту держави і приймає рішення взяти до рук зброю, уклавши контракт із Збройними Силами України.

З початку 2016 року більше 1300 чол. стали військовими із них  більше 400 - це учасники  АТО з бойовим досвідом, 300 призовників вирішили не чекати у жовтні призову на строкову службу, а вже зараз укласти контракт, також більше сотні жінок разом з чоловіками записалися до війська.

Що стосується порядку відбору на військову службу, то він залишається незмінним. Необхідно прибути до військового комісаріату, пройти медичний огляд, обрати військову частину та спеціальність, отримати згоду командира частини, пройти професійно-психологічний відбір і, якщо будеш визнаний придатним, вибути до військової частини чи навчального центру.

Вимоги: вік від 18 до 60 років, придатність за станом здоров'я та морально-діловими якостями, фізично розвинутий, відсутність судимостей та проблем із законом, позитивні відгуки з місця роботи або навчання. При відповідній комунікабельності кандидата відбір реально пройти за тиждень. Грошове забезпечення відоме, це від 7 тисяч гривень та вище, також додаткові винагороди це 4200 грн. в зоні АТО, допомога на оздоровлення, матеріальна  допомога, доплата за особливості виконання завдань льотного складу, ВДВ, спецназу та інші види забезпечення.

Як би там не було, але військова служба є державною службою особливого характеру, а укладання контракту є працевлаштуванням, де роботодавцем виступає конкретна військова частина .

Сьогодні пріоритет у комплектуванні - це сформований на Полтавщині у 2014 році 16 мотопіхотний батальйон, що увійшов до складу 58 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ». Сьогодні особовий склад батальйону виконує завдання у безпосередньому зіткненні з противником в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, щодня забезпечуючи недопущення проривів ДРГ через ввірену ділянку фронту. Відбір до батальйону проводиться у військових комісаріатах за попереднім погодженням кандидатур з штабом батальйону.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник   Е.М.БОРОДАЙ

                                                                                        Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

« повернутися до списку новин